Přejít na menu Přejít na obsah


1
2
3

Feng Shui Vaší ložnice

Feng Shui je historické umění, které se vyvíjelo po staletí v Číně. Má mnoho podob a principů, následuje ho mnoho lidí po celém světě. Složitost této metody nejde jednoduše vysvětlit, její porozumění Vám však pomůže vézt zdravější a šťastnější život. Naší snahou bude ovlivnit tok energie ve Vaší ložnici.

Hlavním faktorem Feng Shui ve Vaší ložnici je umístění postele. Při použití Feng Shui ve Vaší ložnici je důležité akceptovat omezení způsobené tvarem místnosti ložnice. A dosáhnout vhodného kompromisu.

Postel by měla být umístěna co nejdále od dveří, což podporuje pocit bezpečí. Měli byste spát čelem ke dveřím ložnice. Jedná se o hluboce zakořeněný pocit, který se dědí od našich předků až do pravěku, že má být vidět na ústí jeskyně, aby se předešlo překvapivým útokům.

Čelo postele by mělo být umístěno naplocho k opěrné zdi, bez ostrých úhlů. Noční stolky vždy volit do páru a umístit je oba ve stejné vzdálenosti k posteli. Abyste se dostali pohodlně do a z postele.

Pro potřeby feng shui je důležitý materiál i pro samotnou postel. kovové nebo mosazné rošty zabraňují tokům energií. Dřevěné rošty jsou mnohem efektivnější. Někteří lidé také říkají, že byste měli umístit něco krásného na místo, na které ráno poprvé pohlédnete z postele.

Snažte se pro Vaše klidné spaní.