Přejít na menu Přejít na obsah


1
2
3

Garance ceny

Garance "nejnižší ceny" na českém trhu:

Pokud zjistíte, že námi nabízené zboží nabízí konkurenční obchod za cenu nižší, a upozorníte nás na to, ve většině případů Vám nabídneme cenu ještě příznivější než je nabídka konkurence, bohužel je nemožné neustále aktualizovat ceny u tolika produktů v závislosti na změně kurzu.

Na případný cenový rozdíl je možné poukázat písemně na náš e-mail. Do předmětu napište "Garance ceny". Do e-mailu je třeba uvést:

- název Vámi poptávaného výrobku a internetový odkaz na něj z našeho e-shopu;

- cenu konkurence, internetový odkaz na daný výrobek u konkurence;

- internetovou adresu konkurenčního e-shopu;

- vztahuje se i na rozpracované nabídky kuchyní a nábytku na míru.

Po ověření naším pracovníkem Vás budeme zpravidla do 24 hodin kontaktovat.

Garanci nejvýhodnější ceny je možné uplatnit před vlastním nákupem. Naše Garance nejvýhodnější ceny Vám zaručuje, že na Vámi zakupované zboží od nás vždy obdržíte tu nejvýhodnější cenu na trhu. Ceny nabídnuté v rámci Garance nejvýhodnější ceny jsou konečné a nevztahují se na ně další slevy.

 

Podmínky pro akci garance "nejnižší ceny":

* Zboží musí nabízet maloobchod, maloobchodní řetězec, nebo jakýkoliv internetový obchod se sídlem v České republice.

* Zboží musí mít stejné vlastnosti (značku, barvu, velikost…), musí být stejné kvality a dodací lhůta musí být srovnatelná s naší dodací lhůtou.

* Nevztahuje se na zboží, na které jsou uplatněny speciální cenové akce a nabídky (výprodej, snížená záruka, bazarové zboží, podmínka velkého odběru, atp.).

* Zboží je určeno jen koncovému zákazníkovi.

* Vyhrazujeme si právo posouzení věrohodnosti uvedeného odkazu. Dále si vyhrazujeme právo odmítnout Vámi uvedený odkaz bez udání důvodu.