Přejít na menu Přejít na obsah


1
2
3

Jak ohřát postel?

Jak udržovali naši předci postel vyhřátou po celou noc? Plnili kovové nádoby žhavými uhlíky a zasouvali je pod postele. Není to však šťasné řešení do ložnice. Pokud tedy nemáte nehořlavou matraci. Naštěstí se doba změnila.

Zde jsou nápady, jak získat teplou postel, abyste nemuseli před spaním skákat kolem ohně. Termofor je sice známá věc, ale stále spolehlivě funguje. Kdo neví co to je? Věc známá od 60tých let, už naše babičky jí používaly. Jedná se o plastovou nebo gumovou nádobu, kterou jednosuše naplníte teplou vodou a dáte si ji pod peřinu.

A zatím co čekáte než se ohřeje voda, můžete si udělat horkou čokoládu, ta Vás spolehlivě zahřeje. Jakmile voda vře, chvilku počkejte, předejdete opaření, těch pár stupňů nebude dělat velký rozdíl a přeci bude nádoba postel dlouho vyhřívat.

Než si půjdete vyčistit zuby, založte láhev pod peřinu, jakmile se vrátíte, ucítíte příjemné teplo vyhřáté postele.

Dalším způsobem, jak vyhřát postel, je zakoupit produkt, který se dá ohřívat přímo v mikrovlné troubě a opakovaně používat. Mají speciální designy, jako je medvídek nebo autíčko pro děti. Zkontrolujte, zda produkt, který jste koupili je vhodný pro ohřev v mikrovlné troubě.

Zdaleka nejvhodnější metodou, jak ohřát postel a ne jen okolí ohřívače je elektrická nahřívací deka na matrace. opět platí, že je dobré ji aktivovat nějaký čas přet tím, než jdete do postele. Za chvíli je postel připravena - nebude se Vám chtít jít ven.