Přejít na menu Přejít na obsah


1
2
3

Jak spát, když trpíte alergií?

I v dobrých podmínkách nám může noční spánek být problémem. Pokud trpíte alergiemi, víte o čem je řeč. Senná rýma nebo roztoči mohou přerušovat naše sny a nepříjemně nás zlobit.

Naštěstí existují způsoby, jak můžete bojovat proti účinkům Vašich alergií a získat klidný spánek, tím že podniknete kroky, aby se nic co Vás obtěžuje do postele, ložnice, nedostalo.

Za celý den se hodně prachu a roztočů nashromáždilo ve Vašem oblečení. Vlasy a kůže, rozhodně to stojí za sprchu po celém dni. I sprchování příliš pozdě večer před spánkem může být rušivým elementem. Zkuste používat produkty s tea tree olejem, ty pomohou uklidnit Vaše dutiny.

Pokud trpíte alergiemi na pily, nedovolte aby pokoj měl otevřená okna v časných ranních hodinách. Oknem se do pokoje dostane spousty alergenů. Větrejte ložnici krátce a intenzivně.

Zakažte domácím mazlíčkům vstup do ložnice, i oni jsou přenašečem alergenů, jen tak ochráníte svoji postel čistou. Nebuďte příliš tvrdý na své koťátko, ale vemte na vědomí, že bez něj Vám v posteli bude lépe.

Dalším způsobem, jak zajistit Aby Vaše postel byla bez dráždivých alergenů je pravidelně prát Vaše peřiny a polštáře a používat tyto věci včetně matrací s příměsí stříbra, které jak známo má antialergení vlastnosti.