Přejít na menu Přejít na obsah


1
2
3

Postele kožené

Ložnice patří k místům, ve kterých nabíráme sil a energii do nadcházejícího dne, o celkovém komfortu a odpočinku samozřejmě rozhoduje kvalitní postel. Výběr postele bychom tedy neměli nijak uspěchat, jelikož kvalita spánku se odrazí na kvalitě našeho života a zdraví.

Luxus může mít několik podob, záleží také na konkrétním člověku, jelikož pro každého představuje slovo luxus jiný pojem. V případě postele z kolekce a řady Glamour je luxus pouze jeden. Tím je kožená postel, která nabízí neuvěřitelný uživatelský komfort a designovou podobu.

Postel CASA, nejnenovější výrobek pocházející z dílny společnosti RUF BETTEN, představuje spánek a odpočinek ve velkém stylu.

Postel je snad nejdůležitějším kusem nábytku v každém bytě či domě. Bez postele bychom prakticky nemohli existovat a proto bychom se měli soustředit na kvalitu a design v harmonické kombinaci. Zvolte si čalouněnou koženou luxusní postel, jenž bude dominantou vaší luxusní ložnice a vy se do ni budete po náročném a stresujícím dni mile rádi vracet.

Pravá kůže

Kožené postele se staly hitem letošní sezóny. Nejenom že vypadají naprosto exkluzivně, váš spánek a odpočinek pozvednou na úplně jinou, vyšší úroveň. Jedna z nejatraktiv­nějších kožených postelí čalouněná pravou kůží v atraktivní designovém provedení vás uchvátí na první pohled . Nohy postele jsou z dřevěného masivu, což působí velice majestátně. Postel se vyznačuje precizním čalounickým propracováním a tím se řadí mezi top produkty v tomto segmentu na trhu. Odstín postele je v jasně bílé barvě, která rozzáří každou místnost. Vyberte si svoji koženou postel.

Látka

Látkové postele jsou jakousi klasikou, kterou si oblíbila nejedna domácnost. Jejich cena je oproti koženým produktům podstatně nižší a přitom nemusíte přijít o luxus pohodlí. Negativum látkových postelí je údržba, neboť se tento povrch těžko čistí. Naopak výhodou látkových postelí a sedaček je kombinace jakýchkoliv barev. Toužíte-li po barevné posteli, látková varianta je tím pravým pro vás. Vyberte si svoji látkovou postel.