Přejít na menu Přejít na obsah


1
2
3

Vestavěné skříně / Kuchyně

Vestavěné skříně

Dalším produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných, tak vestavěných.

V současné době pro Vás připravujeme novou expozici u nás ve studiu. Již teď můžete zasílat svoje požadavky, plánky k nacenění...

Máte konkrétní představu?
1, Vyplňte poptávkový formulář, pošlete mail (můžete přiložit Vaše náčrtky)
2, Zdarma a nezávazně spočítáme cenu včetně několika variant 
3, Budete-li souhlasit, nábytek na míru bude závazně objednán, vyroben a dodán na Vaši adresu

K výrobě šatních skříní používáme nejnovější materiály v prvotřídní kvalitě. V poslední době jsou to zejména lacobel, matelac, ratan, a bambus, ale i masivní dřevo, které se používají jako výplně posuvných dveří.

Nápaditost a účelnost

Při zpracování nábytku na míru klademe důraz na jeho účelnost. Vestavěné skříně je možné různými způsoby členit, a využívat tak plně úložného prostoru k ukládání nesourodých věcí. Vnitřek šatní skříně lze také rozšiřovat nejrůznejšími doplňky, jako jsou drátěné koše, výsuvné botníky, páskovníky nebo šatní tyče.
Díky vestavěnému nábytku ušetříte spoustu místa. Vestavěné skříně mají své kouzlo právě v úspoře prostoru, neboť mohou mít např. posuvné dveře, mohou být přístupné z různých stran.

Kuchyně na míru

Naším cílem je nabídnout a vyrobit Vám nábytek do kuchyňe na míru, ve kterém se budete cítit příjemně a který splní veškeré Vaše požadavky na kvalitu, design, cenu a funkčnost.

Při návrhu kuchyně klademe důraz na životnost, estetický vzhled a maximální využití prostoru k danému účelu. Míru využití vnitřního prostoru kuchyňské linky Vám zvýšíme nabídkou nepřeberného množství prvků drátěného programu, výsuvných systémů a členění zásuvek.

Vaši pracovní desku kuchyňské linky lze dodat jak ve standardním laminovaném provedení, tak umělý nebo přírodní kámen. Výhody a nevýhody jednotlivých materiálů Vám rádi vysvětlíme na osobní schůzce. Samozřejmostí je široký výběr kuchyňských dřezů a vodovodních bateriií od renomovaných výrobců.

V rámci kompletní dodávky jsme schopni Vám nabídnout elektrospotřebiče všech značek a typů. Na základě konkrétní poptávky Vám rádi naceníme kterýkoliv spotřebič nebo si je můžete sami objednat a u nás nechat do Vaší kuchyně na míru odborně namontovat.

Všem svým zákazníkům jsme schopni poskytnout veškeré služby od návrhu kuchyně na míru až po kompletní realizaci včetně zajištění všech ostatních potřebných profesí. Rádi dodáme to, co je pro Vás výhodné.