Přejít na menu Přejít na obsah


1
2
3

Matrace Praha

Potřebujete novou matraci? Jste na správném místě...

Jsme firma Dormio, Průhonice u Prahy, sídlíme v obchodním domě MoDo, ulice V Oblouku 800. Na této prodejně prodáváme matrace úspěšně více jak 9 let. Zde se  Vám budeme rádi věnovat.

Jako přední výrobce matrací si můžeme dovolit kvalitní produkty za nízké ceny. Díky kvalitním zahraničním materiálům jsou naše matrace špičkou na trhu.

Jako náš nový zákazník nemusíte o matracích vědět vůvec nic. Postaráme se o Vás ve všech směrech, stačí Vám vědět jestli chcete matraci vysokou, nízkou, tvrdou nebo měkkou. Všechny matrace u nás na prodejně jsou zdravotní.

Matrace pěnové, pružinové, taštičkové, latexové. Používáme thermo tvarující pěny, viscoelastické a mnoho dalších o různých hustotách.

Většina našich matrací je oboustranná, tzn. i partnerská, tzn. můžete si zvolit ze dvou materiálů, nebo tuhostí. Zhotovíme matrace na míru všech tvarů a velikostí. Můžete vybírat z několika druhů materiálů od Aloe Vera po stříbrem tkané látky.

Doporučíme Vám jak se o matraci starat a správně ji otáčet. Všechny matrace mají vnitřní punčochu pro snadnou manipulaci při praní potahu. Chránič matrace je v tomto případě dobrým pomocníkem.

V naší nabídce se budete snadno orientovat, zde na Internetu prezentujeme pouze nejprodávanější modely rozdělené do několika do kategorií. U každé kategorie je vysvětleno v čem se odlišuje od ostatních.

HR pěna - je klasikou mezi matracemi, hodí se pro nenáročné zákazníky, kteří se vyspí na čemkoliv :-), nemají výrazné spací nároky. Vhodné pro děti, nebo hostinské pokoje. Nejvyšší kvalita i u této řady zaručena.

Latex Line - řada kaučukových matrací, které působí pružným dojmem. Mohou být vystuženy přírodními látkami pro optimalizaci tuhosti. Své zákazníky si nacházejí pravidelně.

Visco pěna - v součastnosti nejprodávanější řada, velice vyhledávaná. Jde o jakýsi trend, ve kterém není nic nemožné co se týče výšky nebo tuhosti. Oblíbené jsou zejména pěny které se tvarují podle teploty těla.

Taštičkové matrace - již starší modelová řada, ale zákazníky stále vyhledávaná pro svoje jedinečné pocitové vlastnosti. Zákazníci, kteří jsou zvyklí na taštičkovou matraci se k ní rádi vracejí.

Přijďte a otestujete vše sami v našem studiu Dormio...