Přejít na menu Přejít na obsah


1
2
3

Nejlepší čtení je před spaním

Každý, kdo si pamatuje z dětství ty noci, když Vaši rodiče nebo pečovatelka seděli při Vaší posteli a četli Vám z knihy. To se krásně usínalo. Tento zvyk se mnoha z nás přenesl i do dospělosti, bohužel u většiny to nahradila televize, ale o tom až příště, zda televize patří nebo napatří do ložnice.

Dnes je tolik dostupných knih, že nevíte kterou si vybrat. Pokud chcete dlouhé večery v posteli trávit s knihou, zkuste se podívat v knihkupectví po aktuálních bestsellerech.

Žena, která šla do postele za rok je legrační povídka, srdce oteplující román hlavně pro ženy. Co se stane, když lidé přestanou žít podle očekávání druhých? Tato elegantní komedie od Sue Townsend, je něco, v čem se spoustu lidí najde. Kritiky i veřejnost oblouznil, je to určitě dobrý výchozí bod.

Kočka z ulice jménem Bob je James Bowen a jeho odlehčený příběh o tom, jak si kocourek z ulice postupně nachází cestu do srdce vysoce postaveného člověka žijícím v prominentní čtvrti Londýna. Recenze této knihy tvrdí, že buď se u ní smějete, pláčete nebo se cítíte rozmarný uvnitř - co víc si přát, když je venku zima a Vy jste se zachumlala do postele.