Přejít na menu Přejít na obsah


1
2
3

Postel budoucnosti

FOTO: Profimedia

Postel budoucnosti vytvořili špičkoví belgiční designéři ze sleepingového centra.

Ve svém díle - Spánku zítřka - prezentují posunutou hranici moderního spánku. 

Prezentují svoji postel jako budoucí koncept spaní, potěšení ze spánku a jemná měkkost z ní přímo prýští. Čelo není strohé, ale je podobné rozevřené náruči člověka, které spáče jakoby příjemně objímá a laská.

Na posteli je umístěn neviditelný zip pro snadnou manipulaci s potahem a hygienickou čistotu za všech okolností. Příp. její design změnit za jinak barevný. Lůžko je vybaveno senzory vnímající člověka, jeho vlhkost, teplotu, neklid při spánku. Jakmile se probudíte automaticky se rozzáří tlumené světlo. Abyste nepadli na hubu při cestě do lednice nebo na toaletu. Postel také sama pozná, zda je Vám v noci zima a pustí přídavné vyhřívání.

Čelo postele je pokryto speciální látkou tlumící hluky. V podhledu čela je implementováno skrtyté osvětlení, navozující správnou pohodu před usnutím. Ráno můžete být probuzeni příjemnými zvuky, vlastní hudbou Mp3 nebo světlem připomínajícím úsvit.

Veškeré ovládání je integrováno do dotykového displaye nebo tabletu. Televizor se sám vypne, jakmile si nastavíte - při usnutí vypnout -.