Přejít na menu Přejít na obsah


1
2
3

Postele Praha

Vybavujete novou ložnici? Jste na správném místě...

Jsme firma Dormio, Průhonice u Prahy, sídlíme v obchodním domě MoDo, ulice V Oblouku 800. Na této prodejně prodáváme postele a nábytek do ložnice úspěšně více jak 9 let. Zde se  Vám budeme rádi věnovat.

Nábytek, ať už trvanlivý masivní program, nebo čalouněné postele známé německé firmy RUF BETTEN. Jsme komplexní firma, umíme vše co se týká nábytku, vestavěné skříně, kuchyně, komody, noční stolky, designová svítidla, tapety, nábytek na míru atd.

Nábytek masiv

Postele Dormio určitě nikde jinde neuvidíte, vyrábí je německá firma, která spolupracuje pouze s námi. Ano naše hlanví řada designových masivních postelí je dražší, ale je to cena za opravdu kvalitní nábytek. Konkurence v české republice nemá potřebnou techniku na výrobu obdobných masivních postelí a nábytku. Náš design dřevěných postelí je prostě jiný, žádné neotesané rovné tvary, ale perfektní řemeslná práce. Rovněž se snažíme vyhnout štěpenému masivu, proto naše dřevěné postele nevypadají jako by byly z cihel.

Na výběr máme z několika materiálů, nejprodávanější jsou bukové postele a jejich barevná moření celkem 5 odstínů. Mořit lze do třešně, do světlého ořechu, do wenge, nebo můžeme ponecht přirozenou barvu dřeva. Vaše ložnice z masivu může být i z dubu včetně bělení. Dále je na výběr americký ořech, kavkazský ořech, nebo americká třešeň.

Nábytek z masívu je sladěný koncept moderního bydlení. Masivní ložnice vždycky bude moderní a nadčasová. Používáme pouze nejmodernější stroje na opracování dřeva a ten nejlepší spojovací materiál. Naše ložnice z masivu se vyrábějí v německu, to je záruka kvality. Můžete si vybírat hliníkové doplňky k našemu masivnímu nábytku. Poslední dobou je nový trend, dostává se výběru různých čel a opěrek k jednomu druhu rámů. Svoji dřevěnou masivní postel si můžete nakombinovat podle sebe. Rozměr dřevěné postele je samozdřejmě na výběr.

Ve stejném materiálu nebo moření také zpracujeme ostatní doplňky, jako skříně, komody a noční stolky. Dřevěný nábytek bude vždy elegantní a nadčasový. Nejedná se ani o dřevotřísku potaženou dýhou jako u konkurence, naše postel z masivu jsou 100% ze dřeva. Určitě vybereme do Vaší ložnice celou kolekci masivního nábytku.

Postele kožené

Jak jsem již uvedli 50% produkce jsou kožené postele RUF BETTEN, tato značková německá firma s dlouholetou tradicí vyrábí postele v Německu již řadu let. Spolupracuje s ROLF BENZ a PARADOR. Její hlavní výrobní program jsou pouze kožené postele se zaměřením na to, aby si zákazník mohl svojí koženou postel sestavit na míru. Můžete volit až ze 300 potahových materiálů a odstínů kůže.

Další nespornou výhodou čalouněných postelí RUF BETTEN je možnost nastavní dosedací výšky roštu, takže si sami určíte, jak vysoko na posteli budete sedět, to má výhody v pokročilejším věku a člověku se z postele lépe vstává.

Máme zde několik modelových řad RUF BETTEN, vybíráte velikost, výšku rámu, šířku rámu, materiál, odstín, výška nohou, tvar nohou, čelo... Podle těchto hodnot se určuje cena kožené postele, která se u jednoho modelu může výrazně lišit a u postelí nepoznáte, že by mohly patřit k sobě. Lze volit i úložný prostor, ten na posteli ani nepoznáte od postele která ho neobsahuje.

Postele RUF BETTEN lze jednoduše složit i rozložit. Samozdřejmě provádíme dopravu a montáž po celé republice.

Postele vysoké boxspring a kontinentální postele s úložným prostorem

Hlavním produktem jsou v posledních letech vysoké boxspring postele s výškou spaní až 75 cm. Vysoké kontinentální postele můžou i nemusí obsahovat úložný prostor. Vysoké postele řadíme tedy do dvou skupin, s úložným prostorema a bez něho. Bez úložného prostoru se jedná o tzv. boxspring, hotelová, luxusní, americká postel, která poskytuje kontinentální spaní. Takto vybavená vysoká boxspring postel je orientována na zákazníka, který hledá to nejlepší pro svůj odpočinek. Cenově si dovolujeme tvrdit, že se jedná o vysoký poměr cena výkon za tento produkt. Ceny se pohybují okolo 100 tis. Takto kvalitní boxspring postele konkurence jiných výrobců jsou řádově mnohem dražší. Konkrétně se zde bavíme o modelu Veronesse.

Ostatní modely vysokých kontinentálních postelí, jako Opera, Piazza obsahují úložný prostor i dostatečnou výšku ležení. Úložný prostor má také svoje výhody. Pokud naše vysoké postele doplníte o polohovací motorové rošty, dosáhnete efektu, že se z postele budete jen neradi vracet do života :-). V naší fotogalerii můžete vidět průřezy vysokých luxusních postelí typu boxspring, ale i fotky kožených postelí přímo z RUF BETTEN. Vysoká postel boxspring je nový trend spánku!

V sortimentu kožených postelí RUF BETTEN u nás v Průhonicích, novou luxusní postel si u nás vybere opravdu každý kdo má trochu fantazie. Nabízíme nejlepší ceny RUF BETTEN, máme největší showroom a jsme pro ně v České republice nejsilnější partner.