Přejít na menu Přejít na obsah


1
2
3

Postele slavných

Postele hrají roli v mnoha lidských životech a proto se dnes podíváme na role postelí herců a známích osobností. Zde jsou některé příklady, které nám poskytli celebrity.

John a Yoko

Na jaře roku 1969 novomanželé John Lennon a Yoko Ono strávili dosti neobvyklé období líbánek za přítomnosti světových médií. Oni zůstali v hotelích v Amsterdamu a Montrealu celou dobu pobytu v posteli ve snaze posílit světový mír. V té době nejslavnější pár světa, byli schopni generovat obrovskou publicitu svými činy. Přesto, že je media nebrala vážně, Lennonovi to nevadilo.

Ložnicice Franka Sinatry

Oranžová je barva nejšťastnější, řekl Frank Sinatra majitel jednoho z nejvýraznějších hlasů. Frank byl výrazná osobnost, jedna z nejlepších své doby. Nemohl se nabažit oranžové barvy ve své ložnici. Barva je živost a vyjadřuje moji náladu, říkával.

Williem Morris

Byl odpovědný za vytvoření jedné z největších tiskařských společností v Británii, díky narůstajícímu obchodu s textilem si knihy přisly na své. Pořád měl plné ruce práce s uměním 19.ho století.  S tolika zájmy byl přesto člověk, kteý rád večer viděl svojí postel. Na tolik, že o ni napsal báseň -Na posteli Kelmscott-.