Přejít na menu Přejít na obsah


1
2
3

Rozveselte Vaši ložnici

Chladnější noci a šedivější dny znamenají, že teplé peřiny vypadají čím dál tím lépe. Zvlášť když vstáváte v šest hodin ráno. Udržujte si ložnici v optimální teplotě, jedině tak zajistíte útulný, pohodlný a relaxační spánek, díky kterému se oribudíte energičtí do nového dne.

Rozveselit Vaši ložnici a bojovat proti podzimní únavě není těžké, může to i znamenat přinést pár další polštářů. Ale každý jsme jiný. Pro některé lidi podzim znamené bojovat se sezóní poruchou, takže investice do světla s denním světlem je důležitá. Tyto žárovky vyzařují takový typ světla, které vydává naše slunce, pomáhá v boji s tmavými večery a naše tělo a mysl se cítí lépe.

Dalším způsobem jak učinit ložnici radostnější a veselejší je použít světlejší a zářivější barvy, které oživí Vás na další den. Příliš odvážné kombinace barev mohou být obtížné pro Váš pocit a spánek. Vyvarujte se sytých odstínů červené, oranžové a karamelové. Odlehčenější odstíny působí lépe. Ložnice v těchto odstínech v kombinaci s čalouněným nábytkem vytvoří teplejší a útulnější místo pro spánek v posteli.

Bývalo pravidlem, že každý pokoj měl zarámované obrazy různých malířských stylů na stěnách. Ložnice také podléhají modním trendům a talk je dnes spíše k vidění fotografie, nebo zarámovaný tisk. Zkuste barevné polštáře, vzorovaný koberec nebo tapetu z fotografie přes celou stěnu smějících se Vašich dětí. Ráno vykouknete z postele a hned budete mít lepší den.

Konečně je tady našich 5 způsobů jak rozveselit svou ložnici:

Mějte své oblíbené knihy na nočním stolku a budete mít vždy něco zábavného ke čtení.

Změňte stávající žárovky na ty s co nejmenším výkonem a přidejte další lampy. Přidáte na útulnosti.

Mějte čerstvé květiny na dohled z postele, jestli můžete.

Aby Váš pokoj krásně voněl použijte svíčky, tyčinky nebo osvěžovač.

Investujte do měkoučkého županu, pantoflí nebo pyžama...

Hezký den.