Přejít na menu Přejít na obsah


1
2
3

Úložné prostory v ložnici

V době kdy je po Vánocích a dětský pokoj je plný nových hraček, knih a her nemluvě. Budete muset někam dát všechny ty nové věci. Ideální jsou úložné prostory v ložnici. Ideální místo na uklizení nepřehledných věcí.

V případě, že chcete kombinovat praktičnost a styl v ložnici Vašich dětí. Můžete volit různé dřevěné truhly nebo očalouněné úložné prostory. Truhla z masivního dřeva bude atraktivní solitér u postele i sám o sobě.

Pokud hledáte způsob, jak zvýšit úložný prostor ve své ložnici, můžete použít zásuvné boxy, které lehce zasunete pod postel, pokud ji máte na vysokých nohách. Těchto boxů je na trhu veliké množství, ale co na to estetika? Dělají se i s plastovými kolečky pro snadnou manipulaci s nimi. Vložíte tam svoje ložní prádlo, náhradní peřiny i ručníky do koupelny.

Ideálním řešením jsou postele Femira http://www.dormio.cz/postele-femira/, k nim jde úložný prostor, pokud ho ještě nemáte pohodlně dokoupit, ať už látkový rámeček pro stávající příčné uložení. Nebo masivní úložné prostory s rošty ze dřeva. Rošty se vyklápějí z boku a mají plynové písty, ty Vám pomůžou s těžkou matrací manipulovat.

Mohlo by to vypadat jako další kvalitní postel od Dormia, ale jakmile zatáhnete za popruh a před Vámi se rozevře široký úložný prostor, pochopíte.